آهنگ های پیشنهادی

امروزه برای بهتر دیده شدن برندها و جذب مخاطبان بیشتر در جامعه میلیونی که بین افراد ویا کالاها رقابت زیادی هست نیازمند به تولید محتوا خوب و تاثیرگذار هستیم. باتوجه به توسعه یافتن و جهانی بودن تکنولوژی و فناوری‌ها، روش‌های متفاوتی برای تولید محتوا و ارائه آن در دنیا وجود دارد که از تاثیر گذارترین و معروف‌ترین آن میتوان به استفاده از صوت، پادکست، آهنگ‌های ملایم که با موضوع مرتبط باشند، اشاره کرد. تقریبا میتوان گفت که برای داشتن یک ارائه کاربردی استفاده از ابزارهای صوتی از ضروریات است و میتواند تاثیر ویژه روی جذب مخاطب داشته باشد، حتی در مواردی که کلیپ‌ها دارای گوینده هستند نیز کاربرد دارد چرا که آهنگ پس زمینه کلیپ میتواند بر افزایش جذابیت موضوع و کلیپ کمک کند.

۶ آذر ۱۴۰۰ 16 بازدید
ادامه و دانلود

شاید هیچ چیزی در دنیا اندازه یک اهنگ نتواند به روح و جسم انسان ها انرژی ببخشد ، قبلا ها برای دریافت یک اهنگ بسیار سخت می شد که ان را تهیه کرد اما امروز خیلی راحت می توان با چند کلیک خیلی ساده اهنگ مورد نظرمان را دریافت کنیم

در سایت anten music  می توان به راحتی به مجموعه ای از آهنگ های کردی دست یافت در این سایت به راحتی می توانید آهنگ مورد نظرتان را گوش دهید و در صورت نیاز انرا دانلود کنید

وب سایت antenmusic  بهترین وب سایت دانلود موزیک کردی است که دارای مجموعه ای محتلف از تمام آهنگ ها با تمام سلیقه ها دست یافت.

۱۴ شهریور ۱۴۰۰ 31 بازدید
ادامه و دانلود

هر چیزی که ریتم و نظم داشته باشد و منظم باشد و ترکیبی باشد موسیقی است مثلاً ترکیب بندی رنگ ها که بسیار لذت بخش است و هرچیزی که نظم داشته باشد مثل جهان هستی که سراسر نظم است، ولی این اصطلاح بین مردم به ساز و آواز معنی می دهد و نظر ما هم همین ساز و آواز است

۸ شهریور ۱۴۰۰ 12 بازدید
ادامه و دانلود

تور مجازی شبیه سازی مکان موجود با کمک فیلم های متوالی یا تصاویر ثابت است. سایر عناصر چندرسانه ای مانند موسیقی ، جلوه های صوتی ، برنامه های طبقه و غیره نیز می توانند استفاده شوند. آنها در بازآفرینی نمایشی واقع گرایانه از واقعیت کمک می کنند. تورهای مجازی در ارائه دیدگاه به مناطق غیرقابل دسترس کمک می کنند و جایگزین جالب و عالی برای کارهای میدانی هستند که هزینه ها ، زمان یا تدارکات برای مردم مسئله ساز است.

تور مجازی نوآوری در صنعت در صنعت گردشگری به عنوان وسیله نقلیه ای برای پاسخگویی به نیاز روزافزون به تجربیات قابل توجه گردشگری عمل می کند.

۳۰ مرداد ۱۴۰۰ 11 بازدید
ادامه و دانلود

محرم یکی از ماه هایی است که در آن مجلس مداحی ها و شعر خوانی ائمه باب میشود؛ بنابراین همه به دنبال مداحی های این ماه می گردند. گلچین مداحی های مخصوص شب چهارم محرم یکی از عناوینی است که این روزها در گوگل بسیار جستجو می‌شود. با نزدیک شدن به ماه محرم و شروع عزاداری‌ها، بازار دانلود موسیقی و مداحی‌های مخصوص عزاداری هم گرم می‌شود. در این نوشتار می‌خواهیم گلچین مداحی های مخصوص شب چهارم محرم را برای شما معرفی کنیم.

ماه محرم

ماه محرم ازجمله ماه‌های قمری است و درواقع اولین آن‌ها است. سال قمری با این ماه شروع می‌شود؛ و به اعتقاد شیعیان ازجمله ماه‌های حرام هست. این ماه برای ما مسلمانان بسیار مقدس است. چراکه در ان به عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام می‌پردازیم. یکی از کارهایی که در این ماه بین ما مسلمانان بسیار رواج پیدا کرده برگزاری دسته‌جات عزاداری و اجرای مداحی است.

مختصری در مورد مداحی

مداحی ازجمله هنرهای نمایشی مذهبی است که شاید پیشینه‌ای چند صد ساله دارد. این مراسم در ایامی چون ولادت و شهادت ائمه و اعیاد ما مسلمانان اجرا می‌شود و گرمی بخش محافل مذهبی است. گاهی این هنر نمایشی با درون‌مایه سیاسی همراه بوده و به نقد مشکلات جامعه می‌پردازد، چه بسا که امروزه در اشعار و مداحی‌های بسیاری از مداحان و شاعران کشور این موضوع به وضوح دیده می‌شود؛ و بدین‌وسیله می‌توان به مشکلات و شرایط جامعه نقد کرد.

اگر بخواهیم در مورد پیشینه این هنر نمایشی در ایران بگوییم، باید بگوییم این هنر، سابقه‌ای طولانی 1400 ساله، یعنی از زمان پیامبر دارد. در آن زمان هم پیامبر و امامان، شاعران را تشویق می‌کردند که در مدح و رثای خداوند و همچنین اهل بیت ایشان شعر بگویند. یکی از وقایعی که از این طریق ماندگار شد و شاعران بسیاری از عرب و عجم در مورد آن شعرهای بسیار گفته‌اند و همچنین مداحان از آن برای مجالس مولودی استفاده می‌کنند، واقعه غدیر است.

مداحی در ایران می‌تواند به وسیله مردان و زنان در مجالس مربوط به خود برگزار شود و زنان مداح هم در مجالس زنانه به اجرای این هنر بپردازند.

گلچین مداحی های مخصوص محرم 1400

در این بخش مجموعه‌ای از مداحی های شب چهارم محرم را می‌توانید دریافت کنید. این شب که یه شب دو طفلان حضرت زینب معروف است دارای عزاداری‌های و مداحی‌های مخصوص به خود است در این شب، حضرت زینب دو فرزند خود را به نزد امام حسین علیه السلام فرستاد تا جان‌فشانی کنند. البته این شب با عنوان یکی از شهدای دشت کربلا یعنی حر ابن یزید ریاحی نیز نام‌گذاری شده است. حر که در واقعه عاشور، نمادی از توبه و حق جویی بود، در جواب هل من ناصر ینصرنی امام حسین علیه السلام دعوت او را لبیک گفت و به سپاه امام حسین پیوست و در رکاب آن حضرت جنگید و درنهایت به شهادت رسید.

مداحی‌های یاحسین ماکو مثلک الغریب از حاج محمود کریمی، مداحی اولین بار مگه یادم میره… سید مجید بنی فاطمه، داحی عشق یعنی تا ابد اسیر غم باشی جواد مقدم، مداحی بسم رب الجنون جواد مقدم و بسیاری مداحی های دیگر از مداحان معروف و محبوب کشور را در این بخش می‌توانید دانلود کنید و یا به صورت آنلاین گوش کنید. این مداحی‌ها را می‌توانید از سایت دانلود موسیقی دانلود کنید و از گوش دادن به آن‌ها لذت ببرید.برای دانلود گلچین مداحی های مهدی رسولی که یکی از مداحان جوان و پرشور کشور بوده می توانید به سایت آپ آهنگ مراجعه کنید.

۲۷ مرداد ۱۴۰۰ 22 بازدید
ادامه و دانلود

ماه محرم به دلیل اتفاقاتی که در آن رخ داده است در نزد همه مسلمانان جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار است . شیعیان در این ماه به عزاداری برای امام حسین و یارانش می پردازند . سوگواری برای حسین بن علی و دیگر یارانش در روز نخست محرم آغاز می شود و در ظهر عاشورا به اوج می رسد . مراسم سوگواری سومین امام شیعیان از دیدگاه شیعه اهمیت زیادی دارد و انجام آن عبادت است .

یکی از راه های شناخت بیشتر اهل بیت علیهم السلام همین برنامه های مذهبی و مداحی است که توام با معرفت و شناخت زندگی و مصائب آن بزرگواران می باشد. ستایش گری و مداحی در کشور ما یک هنر ظریف دینی است و این هنر دینی ما را به امام حسین سوق می دهد که نقش اساسی در برانگیختن صحیح و عاقلانه عواطف و احساسات، شور و شعور حسینی دارد . برای جلوگیری از آسیب ها و آفت ها از جمله خرافات و تحریف و سبک های مختلف غرب و… نیاز به اقدامات عاقلانه، معرفتی، بصیرتی و فرهنگی است. مداحان اهل بیت که به ذکر مصیبت و ذکر فضایل خاندان وحی، مجالس امام حسین را گرم و اشک عاشقانه شیعیان را جاری می سازند از عوامل مهم بقاء فرهنگ عاشورایند.

۲۷ مرداد ۱۴۰۰ 22 بازدید
ادامه و دانلود

رالف سایمون وقتی پدرش به وسیله یک زنگ او را صدا می کنند رنج می برد، اما این کارآفرین موسیقی راه را برای استفاده از آهنگ های پاپ برای تماس های دریافتی از طریق تلفن های همراه هموار کرد. در اواسط دهه 1990، آقای سیمون متوجه شد که با آهنگ های پاپ می توانند زنگ تلفن های همراه را شخصی سازی کند. اما تلاش وی برای بدست آوردن حق استفاده از آهنگ ها به عنوان آهنگ های زنگ توسط صنعت ضبط امریکا مسدود شد ، زیرا کمپانی می ترسید کنترل موسیقی هایش را از دست بدهد.

آقای سایمون که ناامید شده بود ، به استرالیا پرواز کرد و به انجمن حق اجرا در استرالیا نزدیک شد ، تا جایی که درخواست شرکت وی برای مجوز استفاده از موسیقی برای تلفن ها را تأیید کردند. او که تأییدیه APRA را در دست داشت ، به ایالات متحده بازگشت و از تاییدیه استرالیایی ها استفاده کرد تا کمپانی های آمریکایی را ترغیب کند که آن ها هم اجازه این کار را به او بدهند.

۱۹ مرداد ۱۴۰۰ 10 بازدید
ادامه و دانلود

ترون یکی از آلت های کوین های مطرح در بین ارزهای رمزپایه است که آن را به عنوان یک سیستم عامل مبتنی بر بلاکچین که به شما امکان می دهد برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کرده و محتوای رسانه ای را به اشتراک بگذارید، شناخته می شود.

رمز ارز این سیستم عامل TRX نام دارد و به منظور تقسیم اعتبار، پرداخت، توسعه و ذخیره سازی برای یک سیستم عامل دیجیتال در سراسر جهان طراحی شده است.

به عبارت دیگر، این بدان معناست که کسانی که Tron را در اختیار دارند، بر داده های ایجاد شده از جمله نحوه توزیع آن برای مخاطب، کنترل و مالکیت کامل خواهند داشت.

به عنوان یک ذخیره ارزشمند می توان در صرافی ها به خرید ترون پرداخت. ترون در سال 2017 توسط جاستین سان تاسیس شد. در اصل TRX نشانه های مبتنی بر ERC-20، Ethereum بود، اما در سال 2018 ترون از آن جدا شد و رمز توجیهی خود را ایجاد کرد.

۱۱ مرداد ۱۴۰۰ 13 بازدید
ادامه و دانلود

موزیک یا همان آهنگ‌ها امروز جز لاینفک زندگی ما شده‌اند. در محل کار، منزل، انواع جشن‌ها و مهمانی‌ها، داخل اتومبیل پشت چراغ قرمز، در حین انتظار برای ویزیت پزشک و خیلی زمان‌ها و مکان‌های دیگر، این آهنگ‌ها هستند که گاهی زندگی و اوقات مرده ما را پر می‌کنند و حال و هوای ما را تغییر می‌دهند. ولی خب انتخاب نوع آهنگ هم از آن دست مواردی است که شاید شما مثل خود من درگیر آن باشید. من که برای این کار به سایت بیپ موزیک سری زدم و با دست پر برگشتم پیشنهاد می‌کنم شما هم امتحان کنید و آهنگ‌های برتر 1400 را جستجو کنید تا فهرستی از آهنگ های پر طرفدار و محبوب در چند ماه گذشته برای شما نمایان شود و انتخاب برای شما آسان شود.

منتخب برترین آهنگ های 1400

در این بخش که شامل برترین آهنگ‌های 1400 است درواقع آهنگ‌های پربازدید و پرطرفدار قرار دارد که موردپسند افراد زیادی است و خلاصه بیشتر گوش می‌شوند. از این مجموعه می‌توان به آهنگ‌هایی نظیر “نگم برات از بابک جهانبخش”،”آهنگ گل از سهیل مهرزادگان”، ” مه از فریدون آسرایی”، “جزر و مد از بهنام خدری”،”مداد رنگی از میثاق راد”،”بی احتیاط از راغب” و بسیاری از آهنگ‌های پرطرفدار دیگر از خوانندگان و آهنگسازان برگزیده و پرطرفدار کشور است. این آهنگ‌ها به ترتیب ماه از تیر تا فروردین در قسمت منتخب آهنگ‌های سایت بیپ موزیک و با حداکثر کیفیت 320 با فرمت mp3 ، موجود است که می‌توانید با مراجعه به این قسمت آهنگ محبوب خود را پیدا کنید.

۱۹ تیر ۱۴۰۰ 65 بازدید
ادامه و دانلود

قرآن کتاب مقدس مسلمانان، معجزه آشکار و راستین خاتم پیامبران یعنی حضرت محمد صلی الله علیه و آله می‌باشد. قرآن مهم‌ترین منبع وحی در اسلام است که از بخش‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و… تشکیل شده است. یکی از مهم‌ترین بخش‌های کتاب آسمانی قران، بخشش قصص یا داستان‌ها می‌باشد که سرنوشت و تاریخچه اقوام و اشخاص مختلف را بیان می‌کند تا متفکران و افراد عادی در این باره به تفکر پرداخته و عبرت بگیرند.

بخش قصص قرآن یک منبع کامل و کاربردی در جهت عبرت‌آموزی برای اقوام و اشخاص مختلف می‌باشد. حدود یک سوم از قران تشکیل شده از قصص و داستان‌های قرآنی است که به طور کلی به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ قصص انبیاء، قصص دوران پیامبر، قصص در بردارنده اتفاقات گذشته مثل قصه اصحاب کهف، قصه طالوت و….

ناگفته نماند که یکی از روش‌های کاربردی و خلاقانه در جهت تبلیغ و ترویج دین اسلام و به‌خصوص قرآن، استفاده از قصص و داستان‌های قرآنی می‌باشد که تاثیرگذاری زیادی بر افراد دارند زیرا قصص قرآنی حاوی پیام‌های اخلاقی، انسانی و… می‌باشد که گنجینه‌ی بزرگی از حکمت و معرفت برای اقوام و اشخاص مختلف هستند که افراد و قومیت‌های می‌توانند با توجه به قصص قرآنی در جهت رشد، شکوفایی و سعادت خود به‌خوبی از آنها بهره گیرند.

۹ تیر ۱۴۰۰ 10 بازدید
ادامه و دانلود

گوش سپردن به موسیقی یکی از چندین روشی است که بسیاری از مردم برای غلبه بر احساسات منفی و یا افزایش احساسات مثبت خود از آن استفاده می‌کنند. بررسی تأثیرگذاری موسیقی بر ذهنیت انسان چیز بسیار پیچیده‌ای نیست چرا که اغلب افراد به طور میدانی مشاهده نموده‌اند که پس از گوش دادن به یک موسیقی با نت شاد، احساس رضایت بیشتری از شرایط داشته‌اند و همچنین با گوش دادن به یک موسیقی احساسی، به سرعت احساس آرامش خود را باز یافته‌اند. محققان معتقدند اغلب افراد علاوه بر حفظ و بازیابی اثرات ذهنی خود مزایای دیگری نیز از شنیدن آهنگ‌های خواننده مورد علاقه‌شان بازگو می‌کنند. از آن‌جا که اغلب خواننده‌ها، اثرهای تولیدی خود را به صورت پکیج و آلبومی بیرون می‌دهند، طرفدارانشان نیز همواره به دنبال یافتن مراجعی معتبر جهت دانلود فول آلبوم خواننده مورد علاقه‌شان هستند.

اما چه مزایایی موجب می‌شود که دانلود فول آلبوم خواننده‌های مختلف تبدیل به یکی از اهداف بسیاری از مردم شود؟

می‌توان گفت کمتر کسی است که از شنیدن موسیقی لذت نبرد و این امر به خودی خود یکی از مهم‌ترین مزایای در اختیار داشتن فول آلبوم خوانندگان مختلف است. اما همان طور که در سطرهای پیشین اذعان شد، تنها مزیت به دست آمده از گوش دادن و دانلود فول‌ آلبوم‌های خوانندگان مختلف جدید و قدیمی این مورد نیست. در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن بیان مزیت‌ها و فواید جمع‌آوری آرشیو آهنگ‌ها و اثرات خوانندگان ارزشمند به شما راه حل دستیابی راحت‌تر به امکان دانلود فول آلبوم را نیز نشان دهیم.

۵ تیر ۱۴۰۰ 31 بازدید
ادامه و دانلود

دانلود آهنگ بی کلام برای کلیپ : یکی از مهمترین روش های تولید یک محتوای مناسب ویدیویی استفاده از موزیک و آهنگ می باشد. این ابزار کاربردی به شما این امکان را می دهد تا ویدیوی خود را جذاب تر کنید و با مخاطب خود ارتباط بیشتری برقرار کنید. در بخش هایی که ویدیوی شما کات سین های پشت سرهم دارد می توانید از دانلود آهنگ بی کلام با کیفیت با ضرب آهنگی کاملا سریع استفاده کنید و کیفیت ویدیوی خود را دو چندان کنید.

دانلود آهنگ بی کلام برای تدوین + آهنگ بی کلام پس زمینه

دانلود آهنگ بی کلام برای تدوین + آهنگ بی کلام پس زمینه

آهنگ بدون کلام

پیدا کردن مرجع مناسب برای انتخاب آهنگ به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با یک منبع کامل از بالاترین فایل های موزیک را در اختیار داشته باشید. یک مرجع مناسب موزیک دست شما را برای پیدا کردن بهترین فایل های موسیقی باز خواهد کرد و به شما این امکان را می دهد تا حد ممکن ویدیوی جذابی را خلق کنید.

۵ تیر ۱۴۰۰ 58 بازدید
ادامه و دانلود
پی ام 30 موزیک